Такмичење у кошарци

Данас је одржано општинско такмичење у кошарци. Нашу школу представљала је екипа у саставу: Марко Весић – капитен, Михајло Ђурић, Урош Павловић, Јован Зечевић, Урош Кукески, Никола Видакович, Лука Ђуровић, Огњен Живковић и Лазар Стојаковић. Тим је припремала наставница физичког васпитања Слађана Поп-Лазић. Такмичење је одржано у Основној школи „Бранко Ћопић“. Наш тим је у полуфиналној утакмици играо са екипом Пете економске школе, али и поред велике жеље за победом и пожртвоване борбе нису успели да се пласирају на градско такмичење. Ученици су дали све од себе и заслужују похвале. Њихов елан биће веома значајан за даљи рад и напредовање.

За ово такмичење је нашој екипи КК „Слодес“ донирао две гарнитуре дресова, на чему смо им захвални. Уз ову, екипа наше школе имала је велику подршку директорке школе, свих наставника и њихових другова.